![Левон ХАМПАРЦУМЯН](/files/tn/132576499975369.jpg)
![Виц на деня](/files/tn/144792989037325.png)
- Аз нямам рожден ден.
- Е как така?
- Ми, родена съм през нощта...
![Виц на деня](/files/tn/144792989037325.png)
- Ооо, не, не, просто искам да отида до тоалетната?
![Статус във фейсбук](/files/tn/144792839652184.png)
Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]
Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]
Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!
За това настояват пенсионери
В столицата и големите градове наемателите плащат средно с 15% повече отпреди година
Продавачите по сергиите недоволни заради скъпата продукция, а клиентелата - всяка година все по-малка
Евтината бутафория напомняше повече на цирк, отколкото на оперно-сценично изкуство - бяха спестили пари от оркестър, озвучаване, субтитри, пяха на синбек
Купило го е за 50 лева от София, а поръчката е направена след видяна обява в Интернет
Цените на имотите в България по нищо не отстъпват на тези от Франция
Преди време англичанин купи порутената сграда на затворено училище и я превърна в място за настаняване
„Няма какво да кажа по темата. Не желая да коментирам“, лаконичен бе пред „Флагман.бг“ новият собственик
Картините ще красят "телевизионната къща" на Николета Лозанова в Бистрица
Дарената сума е генерирана от клиентски дарения в рамките на коледната кампания „Свързва ни доброто“ в „Моят А1“ и е удвоена от телекома.
Общата подкрепа на А1 за детското здравеопазване в рамките на трите издания на инициативата възлиза на 385 000 лева